Masaż

Masaż klasyczny/chińska bańka/drenaż limfatyczny

Twarz + szyja + dekolt 30 zł
Dłonie 20 zł
Stopy 30 zł
Plecy 40 zł
Biodra+ brzuch + pośladki 50 zł
Całe ciało 80 zł

Masaż sportowo-leczniczy

Masaż ten ma za zadanie przyspieszenie wchłaniania wylewów, krwiaków, zmniejsza obrzęki oraz przywraca pełnej siłę mięśniową. Przeciwdziała ponadto przykurczom i zrostom łącznotkankowym, skórnym a także poprawia krążenie krwi i limfy w tkankach powodując jednocześnie ich dotlenienie i odżywienie (doprowadzenie produktów przemiany materii).

Masaż Chińską Bańką

Zabieg ten powoduje przede wszystkim silne przekrwienie skóry i tkanek poniżej położonych, tym samym wpływając na ich metabolizm. Jest to zabieg silnie pobudzający, rozgrzewający, złuszczający martwy naskórek, rozluźnia napięcia mięśniowe a także redukuje tkankę tłuszczową.

Drenaż limfatyczny

Drenaż jest formą masażu leczniczego, którego głównym zadaniem jest usprawnienie przepływu limfy oraz redukcja obrzęków. Ma on działanie przeciwzapalne, przyspiesza gojenie się ran, a w połączeniu z aromatycznymi olejkami przyjemnie odpręża i relaksuje.
Nowości

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.

26.05.2011
Więcej...

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...