Pomysł na prezent

Karnet Zamiast Kwiatka

Często zdarzają się takie uroczystości jak Dzień Mamy, urodziny siostry, osiemnastka kolegi. Równie często stajemy przed problemem „Co kupić?

Mamy dla Ciebie genialne rozwiązanie: Karnet Upominkowy Studia Kosmetycznego PROFIL. Sam decydujesz o kwocie, jaką chcesz przeznaczy na prezent dla bliskiej Tobie osoby, a my skomponujemy zabieg, który najbardziej Ją zadowoli. Możesz ewentualnie skorzystac z gotowych już propozycji:

 • Aksamitne dłonie
  Manicure+ parafina/malowanie paznokci+ masaż dłoni.
  Cena: 50 zł (rodzaj usługi do wyboru przez osobę obdarowaną)

 • Aksamitne stopy
  Pedicure SPA lub pedicure+ żel French na paznokciach stóp.
  Cena : 100 zł (rodzaj usługi do wyboru przez osobę obdarowaną)+ masaż refleksologiczny stóp gratis!!!

 • Pielęgnacyjne SOS
  Zabieg pielęgnacyjny skóry twarzy- silnie oczyszcza z martwego naskórka i głęboko nawilża wysuszoną skórę + manicure gratis!!!
  Cena zabiegu: 120 zł

 • Wspaniały relaks
 • Masaż całego ciała z olejkami eterycznymi z elementami akupresury stóp gratis!!!
  Cena zabiegu: 100 zł
Nowości

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.

26.05.2011
Więcej...