Kosmetyka

Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny oferuje swoim Klientom zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów z zakresu:
  • stylizacji paznokci: manicure klasyczny manicure hybrydowy (Shellac) paznokcie żelowe
  • pielęgnacji oprawy oczu: regulacja brwi henna brwi i rzęs trwała na rzęsy
  • depilacji woskiem miękkim: wąsik bródka ręce pachy bikini nogi plecy
  • zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy komponowane na indywidualne potrzeby skóry klienta, m.in. oczyszczanie manualne, piling kawitacyjny, mikrodermabrazja, pilingi kwasowe, mezoterapia bezigłowa.

Pracujemy na sprawdzonych kosmetykach takich firm jak OPI, ORLY, Shellac, Depileve, Bandi, Wimperwelle, Refectocil. Wszystkie działania dotyczące zabiegów kosmetycznych prowadzone są przez nas z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz higieny. W gabinecie Profil są to standardy stosowane od początku jego istnienia, dlatego warto nam zaufać. Zapraszamy w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub rezerwacji potwierdzonej mailowo.

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.