Aktualności

Pielęgnacja Paznokci

26.05.2011

Pielęgnacja paznokci w naszym Studiu rozpoczyna się przede wszystkim od rozpoznania problemu i zaproponowaniu odpowiedniej terapii. Kosmetyki tu stosowane posiadają ogromne uznanie przez najlepsze salony kosmetyczne na całym świecie. Produkty firmy O∙P∙I zostały laureatem 2008 roku w konkursie IN STYLE BEST BEAUTY BUYS. Nagrodę tę przyznano za najwyższą jakość lakierów do paznokci w kategorii lakier supertrwały. Także odżywki tej firmy cieszą się dużym powodzeniem.

Ze względu na powszechnie panujące zagrożenie zakażeniem skóry dłoni i paznokci przez różne bakterie, wirusy i grzyby wykonując u nas wszelkie zabiegi Klient ma pewność, że nie spotka go tutaj żadna przykra niespodzianka. Wszystkie narzędzia stosowane przy zabiegu manicure, które mogą naruszyć ciągłość tkanek są dokładnie dezynfekowane i poddawane sterylizacji w warunkach szpitalnych. Bezpieczeństwo i zdrowie Klientów stawiamy sobie jako sprawę najwyższej wagi.

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.