Aktualności

Manicure SPA by O∙P∙I - Regeneracja

26.05.2011

Jest to zabieg, w którym poszczególne jego etapy przywracają spierzchniętym i suchym dłoniom sprężystość, miękkość i naturalne piękno.

W pierwszej kolejności wykonujemy peeling przy użyciu Skin Reneval Skrub – naturalnego peelingu na bazie cukru z olejkami zmiękczającymi. Tak przygotowane dłonie możemy poddać delikatnej, bogatej w minerały kąpieli. Ma ona celu zmiękczenie i późniejsze usunięcie skórek wokół paznokci jak również rewitalizację komórek naskórka i samych paznokci. Następnym etapem jest aplikacja ampułki regenerującej zawierającej wysokie stężenie witamin A, E i C oraz olej z pestek winogron będący rewelacyjnym przeciwutleniaczem. Na zakończenie zabiegu wykonujemy relaksujący masaż dłoni z zastosowaniem masła Finishing Butter. Produkt ten jest fantastycznym połączeniem klasycznego produktu do masażu dłoni a także odżywczego kremu. Chroni on także przed negatywnym działaniem promieni UV a tym samym zapobiega fotostarzeniu skóry naszych dłoni. W przypadkach wyjątkowo suchej i zniszczonej skóry polecam po wykonaniu masażu położenie maski termoaktywnej, która spowoduje silne przekrwienie tkanek a w rezultacie lepszą penetrację składników aktywnie czynnych w głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu efekt będzie się Klientce dłużej utrzymywał.

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.