Aktualności

Pielęgnacja dłoni

26.05.2011

Wiele kobiet i mężczyzn nie zdaję sobie, na co dzień sprawy z faktu, że nasze dłonie starzeją się dużo szybciej niż skóra twarzy, a oznaki upływu czasu są tu bardziej widoczne i trudniejsze do usunięcia. Żyjemy w strefie klimatycznej, która nie służy naszej urodzie. Zazwyczaj towarzyszy nam wiatr, chłodne wilgotne powietrze, czasami zdarzają się także gorące i suche dni, co także nie ma zbawiennego wpływu na nasza kondycję. Nieraz wystarczy zaledwie kilka chwil na zimnym wietrze by zauważyć spękaną i spierzchniętą skórę dłoni. Ponadto nie unikniemy kontaktu z detergentami, chemią gospodarczą. Także w pracy jesteśmy pod stałym wpływem takich czynników jak papier biurowy, kreda szkolna, talk w rękawiczkach jednorazowych. One również szkodzą urodzie naszych dłoni.

Skóra rąk jest praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych a jej warstwa ochronna jest stosunkowo cienka. Bardzo często zdarza się klientkom jednak zapomnieć o jej regularnym natłuszczaniu, zwłaszcza po każdym myciu dłoni. Z tego powodu proponuję swoim Klientkom zakupienie kilku malutkich tubek z odpowiednim kremem. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom z łatwością możemy je przechowywać w torebce, samochodzie, łazience, kuchni czy tez w pracy w biurku. Dzięki takiemu zabiegowi, mamy pewność, że zawsze pod ręką będziemy miały „sprzymierzeńca”

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.