Aktualności

Podologia Mobilna

06.10.2018

Podologia mobilna.

Naszą ofertę kierujemy do Wszystkich Pacjentów, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą pojawić się w naszym stacjonarnym Gabinecie. Jeżeli masz problem z poruszaniem się, jesteś w podeszłym wieku, jesteś w ciąży, bądź pojawiły się inne okoliczności, dla których nie możesz do nas przyjechać - my przyjedziemy do Ciebie :)

 

Zapewniamy 100% higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Nasze usługi możemy wykonywać również w placówkach takich jak szpitale, domy opieki, hospicja.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 603620707.

 

Uwaga!!!  W formie mobilnej świadczymy tylko usługi podologiczne. Nie wykonujemy zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej i pielęgnacyjnej (manicure hybrydowy, depilacja, henna, masaże...)

Nowości

Karta prezentowa

Karta przezentowa zamiast kwiatka, czyli jak możemy komuś powiedzieć "Dziękuję"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, my proponujemy zakup Karty Prezentowej. Ty decydujesz o jej wartości. Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Korzystania z Karty Przezentowej.

06.10.2018
Więcej...

Podologia Mobilna

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszych usług możliwość umówienia wizyty podologicznej z dojazdem do domu Pacjenta.

06.10.2018
Więcej...

Manicure tytatnowy

 

 

Nowość w Gabinecie!!! Nowośc w Białymstoku!!!

Manicure tytanowy. Pierwsza stylizacja bez liquidu, bez lampy, bez żelu. Megamocne paznokcie o sile akrylu i o naturalnym wyglądzie. Duży wybór kolorów. Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.

01.08.2018
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.