Aktualności

Karta prezentowa

06.10.2018

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARTY PREZENTOWEJ

Karta prezentowa upoważnia do skorzystania z zabiegów i produktów kosmetycznych dostępnych w naszym Gabinecie zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym w Gabinecie oraz opublikowanym na stronie internetowej.

Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod numerem telefonu 603 62 07 07 bądź osobiście w Gabinecie.

Karta Prezentowa jest kartą imienną i nie może być przeniesiona na inną Osobę.

Kartę należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Data ważności jest podana na druku każdej Karty i nie ulega przedłużeniu. Po upływie terminu realizacji, karta traci ważność.

Niewykorzystana kwota w terminie  nie zostaje zwracana zamawiającemu lub obdarowanemu.

Karta nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce, gdy Karta opiewa na wyższą kwotę niż wartość wykorzystanych usług.

Osoba obdarowana jest zobowiązana dopłacić do Karty, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karty.

W szczególnych przypadkach, po ustaleniu z pracownikami Gabinetu, istnieje możliwość zamiany zabiegu widniejącego na Karcie na inny o tej samej wartości lub zakupu produktów kosmetycznych oferowanych przez Gabinet.

Karta  nie łączy się z obowiązującymi w momencie realizacji promocjami i rabatami.

Karta może zostać wykorzystana na kilka zabiegów w Gabinecie, jeśli wartość na jaką opiewają przewyższa wartość wybranego do realizacji zabiegu. Wówczas pozostała do wykorzystania część kwoty proporcjonalnie maleje, aż do całkowitego wykorzystania wartości Karty.

Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie Karty. Nie ma też możliwości wystawienia jego duplikatu.

W sytuacjach nieujętych w niniejszym Regulaminie, decyzję podejmuje właściciel Gabinetu .

Niniejszy Regulamin stanowi integralną część Karty Prezentowej. Podczas dokonania zakupu i przed realizacją Karty, osoba kupująca oraz obdarowana oświadcza, iż zapoznała się z jego treścią i akceptuje go w całości.

Nowości

Karta prezentowa

Karta przezentowa zamiast kwiatka, czyli jak możemy komuś powiedzieć "Dziękuję"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, my proponujemy zakup Karty Prezentowej. Ty decydujesz o jej wartości. Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Korzystania z Karty Przezentowej.

06.10.2018
Więcej...

Podologia Mobilna

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszych usług możliwość umówienia wizyty podologicznej z dojazdem do domu Pacjenta.

06.10.2018
Więcej...

Manicure tytatnowy

 

 

Nowość w Gabinecie!!! Nowośc w Białymstoku!!!

Manicure tytanowy. Pierwsza stylizacja bez liquidu, bez lampy, bez żelu. Megamocne paznokcie o sile akrylu i o naturalnym wyglądzie. Duży wybór kolorów. Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.

01.08.2018
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.