Wrastające paznokcie

Nieprzyjemny problem wrastających paznokci dotyka coraz szerszej liczby osób na całym świecie. W praktyce zawodowej niemal każdej pedikiurzystki pojawiają się pacjenci dotknięci tym problemem. Co gorsza w wielu przypadkach zmiany te są na tyle poważne, że w znacznym stopniu utrudniają, a czasem wręcz uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu. Co jest tego powodem?

Otóż przyczyn wrastania paznokci może być wiele, chociażby:

 

  • źle dobrane obuwie,
  • uwarunkowania genetyczne,
  • nieodpowiednie skracanie paznokci,
  • urazy mechaniczne.


Podologia, czyli jak radzić sobie z wrastającymi paznokciami?Wiele osób w pierwszej kolejności udaje się do lekarza chirurga, co jest działaniem błędnym. W dzisiejszych czasach przeżywmy w branży kosmetycznej rozkwit działu zwanego podologią, który całą swoją uwagę poświęca szeroko rozumianej pielęgnacji stóp. To właśnie do specjalisty w tej dziedzinie powinniśmy się wybrać najpierw w celu uzyskania pomocy.

Nasz gabinet kosmetyczny jako jeden z nielicznych proponuje Państwu fachową opiekę i pomoc w eliminacji problemu. Służymy radą swoim pacjentom, edukując ich w zakresie prawidłowego postępowania w przypadku wrastających paznokci. Ponadto jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczynę problemu, a w sytuacji gdy spowodowany jest on deformacją płytki paznokciowej zalecamy stosowne klamry korygujące.

Nowości

Karta prezentowa

Karta przezentowa zamiast kwiatka, czyli jak możemy komuś powiedzieć "Dziękuję"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, my proponujemy zakup Karty Prezentowej. Ty decydujesz o jej wartości. Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Korzystania z Karty Przezentowej.

06.10.2018
Więcej...

Podologia Mobilna

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszych usług możliwość umówienia wizyty podologicznej z dojazdem do domu Pacjenta.

06.10.2018
Więcej...

Manicure tytatnowy

 

 

Nowość w Gabinecie!!! Nowośc w Białymstoku!!!

Manicure tytanowy. Pierwsza stylizacja bez liquidu, bez lampy, bez żelu. Megamocne paznokcie o sile akrylu i o naturalnym wyglądzie. Duży wybór kolorów. Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.

01.08.2018
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.