Grzybica paznokci

Leczenie grzybicy paznokci lampą PACT® MED to innowacja, którą stosujemy w naszym gabinecie, aby skutecznie walczyć ze zmianami chorobowymi na paznokciach dłoni i stóp. Nowoczesna metoda działania oparta o fotodynamikę światła LED jest w pełni bezpieczna, a jej efektywność została potwierdzona licznymi badaniami, również w tak zwanych trudnych przypadkach.

Świetlana przyszłość w leczeniu grzybicy paznokci

Zmienione chorobowo paznokcie odbarwiają się, kruszą, rozwarstwiają, a w późniejszych fazach choroby płytka paznokciowa staje się coraz grubsza, trudna do uchwycenia obcinaczem. Z zabiegów leczenia grzybicy paznokci należy korzystać już przy pierwszych objawach potwierdzonych badaniem mykologicznym (należy wykluczyć inne pochodzenie zmian).

Terapia PACT® polega na aplikacji na zmienione chorobowo płytki paznokciowe specjalistycznego żelu z substancją aktywną, a następnie naświetlaniu paznokci wiązką światła LED, które emitowane jest przez lampę PACT® MED. Liczba zabiegów ustalana jest w zależności od zaawansowania zmian, natomiast zabiegi te zawsze mają na celu:

  • definitywne likwidowanie mikroorganizmów, bakterii i grzybów w zmianach chorobowych,
  • bezbolesne i nieszkodliwe dla skóry działanie,
  • w niemal wszystkich przypadkach leczenie z pominięciem farmakoterapii,
  • zapobieganie szybkim nawrotom choroby, ponieważ niszczone są jej ogniska.

Widoczną i ewidentną oznaką działania terapeutycznego jest odrastanie zdrowego paznokcia. Proces ten jest czasochłonny, niemniej jednak regularne zabiegi PACT® sprawiają, że nawet przed całkowitym odrośnięciem zdrowej płytki paznokciowej, zmieniona chorobowo część nie będzie stanowiła ryzyka nadkażenia.

Pakt dla zdrowia w leczeniu grzybicy paznokci z systemem PACT® MED

Czas jednorazowego naświetlania lampą wynosi 9,5 minuty, natomiast naświetlaniu temu można się poddać bez specjalnych przygotowań. Należy jedynie odczekać ustalony okres (na przykład 3-4 tygodnie) w sytuacji gdy wcześniej grzybica paznokci była leczona innymi preparatami. Jeżeli natomiast poprzednia terapia jest w trakcie, czyli grzybica paznokci została wcześniej potwierdzona, nie jest wymagany okres karencji.

Pojedyncze naświetlania wykonywane są co około 30 dni. Przy niskim stopniu zaawansowania choroby wystarczą dwa zabiegi, natomiast gdy zmiany chorobowe są znacznie bardziej zaawansowane, potrzebnych może być do 12 zabiegów. Zabiegi te przeprowadzane są w naszym gabinecie przez osoby wykwalifikowane, co jest również istotne dla prawidłowego stosowania urządzeń PACT® MED.

Gabinet kosmetyczno-podologiczny Profil – nowoczesne leczenie grzybicy paznokci w Białymstoku

Bazując na współczesnych rozwiązaniach kierujemy się również ich skutecznością, stąd lampa PACT® MED jest naszym orężem w przywracaniu zdrowia paznokci. To urządzenie spełniające realne wymagania w dziedzinie leczenia grzybicy paznokci, dlatego zachęcamy do wizyty w naszym białostockim gabinecie. Zdrowe i zadbane paznokcie to cel, który pomagamy osiągnąć już od pierwszego zabiegu.

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.