Pękające pięty

Pękające pięty to często dolegliwość, z jaką pojawiają się pacjenci w gabinecie podologicznym. Zazwyczaj tworzą się one w postaci głębokich szczelin (rozpadlin) na krawędzi pięty, głównie na jej zewnętrznym brzegu. Zmiany te dotyczą przede wszystkim warstwy rogowej skóry. Często są one na tyle głębokie, że zaczynają krwawić, a tym samym sprawiają duże dolegliwości bólowe oraz stwarzają ryzyko zakażeń różnymi drobnoustrojami.
W gabinecie podologicznym zabieg terapeutyczny polega na redukcji zmian zrogowaciałych wzdłuż rozpadlin aplikując środki miejscowo zmiękczające. Stosowane są następnie odpowiednie preparaty zabezpieczające pęknięcia, opatrunki odciążające, taśmy tape. Zalecana jest właściwa pielęgnacja domowa i wizyty kontrolne warunkujące skuteczność terapii.
Nowości

Karta prezentowa

Karta przezentowa zamiast kwiatka, czyli jak możemy komuś powiedzieć "Dziękuję"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, my proponujemy zakup Karty Prezentowej. Ty decydujesz o jej wartości. Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Korzystania z Karty Przezentowej.

06.10.2018
Więcej...

Podologia Mobilna

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszych usług możliwość umówienia wizyty podologicznej z dojazdem do domu Pacjenta.

06.10.2018
Więcej...

Manicure tytatnowy

 

 

Nowość w Gabinecie!!! Nowośc w Białymstoku!!!

Manicure tytanowy. Pierwsza stylizacja bez liquidu, bez lampy, bez żelu. Megamocne paznokcie o sile akrylu i o naturalnym wyglądzie. Duży wybór kolorów. Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.

01.08.2018
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.