Podstawowy Zabieg Podologiczny

Podstawowy Zabieg Podologiczny polega na usunięciu  zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci oraz na prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych. Aby precyzyjnie określić stan skóry i paznokci, zabieg wykonywany jest bez moczenia stóp. Pacjent ma oczywiście możliwość w gabinecie odświeżenia stóp w brodziku, bądź stosując w tym celu chusteczki odświeżające. Na początku skóra i paznokcie są dezynfekowane, na zmiany zrogowaciałe nanoszony jest preparat zmiękczający. Następnie przeprowadzany jest zabieg z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych przy użyciu frezarki z pochłaniaczem pyłu, skalpela i dłutka. Po zabiegu  aplikowany jest odpowiedni preparat pielęgnacyjny oraz zalecana jest odpowiednia pielęgnacja domowa.

Nowości

Karta prezentowa

Karta przezentowa zamiast kwiatka, czyli jak możemy komuś powiedzieć "Dziękuję"

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, my proponujemy zakup Karty Prezentowej. Ty decydujesz o jej wartości. Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Korzystania z Karty Przezentowej.

06.10.2018
Więcej...

Podologia Mobilna

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszych usług możliwość umówienia wizyty podologicznej z dojazdem do domu Pacjenta.

06.10.2018
Więcej...

Manicure tytatnowy

 

 

Nowość w Gabinecie!!! Nowośc w Białymstoku!!!

Manicure tytanowy. Pierwsza stylizacja bez liquidu, bez lampy, bez żelu. Megamocne paznokcie o sile akrylu i o naturalnym wyglądzie. Duży wybór kolorów. Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.

01.08.2018
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.