Podstawowy Zabieg Podologiczny

Podstawowy Zabieg Podologiczny polega na usunięciu  zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci oraz na prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych. Aby precyzyjnie określić stan skóry i paznokci, zabieg wykonywany jest bez moczenia stóp. Pacjent ma oczywiście możliwość w gabinecie odświeżenia stóp w brodziku, bądź stosując w tym celu chusteczki odświeżające. Na początku skóra i paznokcie są dezynfekowane, na zmiany zrogowaciałe nanoszony jest preparat zmiękczający. Następnie przeprowadzany jest zabieg z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych przy użyciu frezarki z pochłaniaczem pyłu, skalpela i dłutka. Po zabiegu  aplikowany jest odpowiedni preparat pielęgnacyjny oraz zalecana jest odpowiednia pielęgnacja domowa.

Nowości

Rekonstruktor - przełom w terapii paznokci wrastających i wkręcających się

Rekonstruktor Zdrowe Nogi to najnowsza metoda w leczeniu paznokci wrastających się i wkręcających. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa niesamowity komfort chodzenia. Efekty zauważalne są natychmiastowo. Terapia idealna dla kobiet, które po zabiegu mogą od razu pomalowac swoje paznokcie ulubionym kolorem. Zabieg polacany także osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ nie ma ryzyka samoistnego zgubienia się klamry. Serdecznie polecam.

20.09.2012
Więcej...

Już wkrótce!!!

Lampa PACT MED

Fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci. Lampa PACT® MED. Zabieg bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych. Skutecznie niszczy bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.

09.08.2017
Więcej...

Karta Prezentowa

kokarda

Kolejny kwiatek lub czekolada nie sprawia już tyle radości? Chcesz kogoś zazkoczyć? Mamy na to rozwiązanie. Karta prezentowa na dowolnie wybrany zabieg, której wartość ustalasz Sam. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już pomysłami.